YAPI KREDİ PORTFÖY 2015 YILI İÇERİSİNDE 7. KEZ “TÜRKİYE’NİN EN İYİSİ” SEÇİLDİ

Yapı Kredi Portföy, uluslararası iş ve finans dünyasının saygın yayın kuruluşları tarafından ödüllendirilmeye devam ediyor. International Finance Magazine'in düzenlediği Financial Awards 2015'te "Türkiye'nin En İyi Portföy Yönetimi Şirketi, 2015" ödülünü kazanann Yapı Kredi Portföy bu ödül ile bu yıl 7. ödülünü almış oldu.


International Finance Magazine tarafından Londra'da gerçekleştirilen ödül töreninde açıklamada bulunan Yapı Kredi Portföy Genel Müdürü Emir Alpay, "Kurum olarak müşterilerimizin yatırımlarına yön verirken, sunduğumuz hizmetler sonucu uluslararası kuruluşların da başarılarımızı tescil etmesi bizi gururlandırıyor. Geçtiğimiz aylarda Fitch Ratings tarafından Portföy Yönetimi alanında verilen global standartlarda en yüksek derecelendirme notu Highest Standards (tur) olan notumuzun bu yıl da teyit edilmesi aynı şekilde bu ödülde olduğu gibi portföy yönetimi alanındaki uzmanlığımızı bir kez daha kanıtladı. Başarılı performansımızı 2016 yılında da sürdürmeye ve uluslararası platformlardaki başarılarımıza yenilerini eklemeye devam edeceğiz" dedi.

Yapı Kredi Portföy 2015 yılında, dünyanın önemli ve saygın yayın kuruluşlarından EMEA Finance Magazine, Global Banking and Finance Review, Global Brands Magazine, Business Worldwide Magazine, Global Finance Magazine ve Global Investor Magazine tarafından da Türkiye'nin En İyisi seçilmişti.